#1 2007-06-17 14:31:10

Mernikus

Administrator

6701631
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2007-06-16
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Podpatrzone u tytanów - Autor Messalina

Mam dla was bardzo ciekawy zapiseg wypowiedzi naszej wspaniałej przyajciółki i wojowniczki z uni 28

Spoiler:

Ave!
Dzis jak obiecałam chce Wam przedstawić kilka ciekawych rozwiązań strategicznych i zaprosić tym samym do zbrojenia.
Utarło się, że podstawa floty są okręty wojenne i transportowce, jednak jeśli przyjrzymy sie wojnom tych największych, okazuje się, ze niekoniecznie tak jest. Moje spostrzezenia:

1. mysliwce - mysle ze niedoceniane przez nas, ponieważ maja niewielką siłe ataku, są tanie i zawsze obstawione flotą. Jesli przyjrzymy się znów wojnom tytanów, okazuje się, że to własnie te małe zwinne stateczki wygrywaja często z okrętami wojennymi, pod warunkiem oczywiście, ze mamy ich sporo. Też jest to sposób na własna szybką flotę, bo nie wymaga trzymania przez dłuższy czas surowców na planecie i buduje sie szybko, jak w przypadku sond szpiegowskich.

2. Małe transportowce - kolejna zaobserwowana przeze mnie a wczesniej niedoceniana forma transportu. Zastanawiałam się, dlaczego " duzi" maja tak duzo małych transportowców, podczas kiedy ja nie miałam ich wcale:) Dzis wiem. Przy odpowiedniej rozbudowie napedu impulsowego małe transportowce sa znacznie szybsze. Wysyłając flote na farme tylko w swoim systemie słonecznym i korzystając przy tym z MT zamiast DT wraca do mnie o 10 minut wczesniej. Bardzo mnie to zaskoczyło i ucieszyło, bo nie lubie czekac po nocach na powrót floty:) dlatego i wam polecam.

Narazie to tyle moich spostrzeżeń z pola bitew 


Salve - exKonsul Messalina


http://www.members.lycos.co.uk/maxamamilian/ogame/Podpis.png


Największa porażka: 103,5%
Chyba czas zmienić ten smutny podpis
Nowe konto nowe wyzwania:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.potracheotomii.pun.pl www.lokal0uniesienie.pun.pl www.nmclan.pun.pl www.animalparty.pun.pl www.gakuen-anime.pun.pl